Inicjatywamikro
Porozmawiaj z Doradcą

Historie Klientów

Justyna Skrzybalska

Justyna Skrzybalska


LIBRA

Skawin

Jestem właścicielką sklepu papierniczego Libra. Nieskromnie przyznam, że mój sklep jest najlepiej zaopatrzonym tego typu punktem w Skawinie. Posiadam szerokie grono stałych klientów, którzy regularnie zaopatrują się u mnie w artykuły piśmiennicze, biurowe i szkolne.

Każdego dnia staram się świadczyć doskonały serwis oraz obdarowywać klientów życzliwym uśmiechem i dobrym słowem. Zanim otworzyłam mój wymarzony sklep, musiałam wyremontować i odrestaurować budynek, w którym wcześniej znajdował się sklep warzywny. Prace remontowe pochłonęły wszystkie moje oszczędności. Na szczęście znalazłam partnera, który umożliwił mi sfinansowanie dalszych inwestycji. Mam na myśli oczywiście Inicjatywę Mikro. Choć rozpoczęłam działalność w latach 90., dopiero pierwsze pożyczki z IM pomogły rozwinąć mój biznes.

Dzięki dodatkowym środkom mogłam zakupić większe ilości towaru, zmniejszając tym samym koszty zakupu i generując oszczędności.
Kolejne pożyczki wspierały bieżącą sprzedaż i pomagały mi sfinansować wydatki, których nie mogłam pokryć z własnej kieszeni.
Inne Historie