Inicjatywamikro
Porozmawiaj z Doradcą

Nasza misja

Nasze wartości

Każda firma powinna mieć sprecyzowane zasady, zgodnie z którymi funkcjonuje. Nie inaczej jest w Inicjatywie Mikro. Co ważne, dokładamy wszelkich starań, by nasze wartości nie były tylko pustymi sloganami, lecz rzeczywistym drogowskazem naszego postępowania w odniesieniu do naszych partnerów biznesowych.

 

Niezdolność do oszustwa. Działanie zgodnie z zasadami Kodeksu Postępowania. Rzetelność i precyzja w wykonywaniu wszystkich zadań.
Otwarta postawa wobec pracowników oraz działań podejmowanych w firmie. Zaangażowanie w procesy wdrażania zmian. Inicjowanie zmian. Bycie otwartym na Klienta, na jego problemy i trudną sytuację. Bycie otwartym na zmiany biznesowe. Codzienne poszukiwanie odpowiedzi na pytanie co potrzebuje rynek/Klient usług finansowych MŚP i co możemy mu zaproponować?
Nieustanne podnoszenie kwalifikacji. Bycie na bieżąco ze zmianami w obszarze wiedzy fachowej. Wykorzystywanie każdej okazji biznesowej do poszerzenia znajomości działania firmy i jej otoczenia biznesowego oraz aktywnie poszukiwanie osób, które taką wiedzę mogą przekazać. Samodzielne doskonalenie własnych kompetencji zawodowych. Bycie ambitnym. Bycie ekspertem w swojej dziedzinie.
Działanie na 100% i więcej, z najwyższymi standardami jakości. Osobista odpowiedzialność za wyniki firmy. Przekonanie, że to co robimy ma sens, że jest to ważne i potrzebne. Poszukiwanie szans rozwoju firmy. Nie poddawanie się.

 

Pożyczamy odpowiedzialnie W odróżnieniu od wielu firm pożyczkowych, w Inicjatywie Mikro nie dążymy ślepo do jak najwyższego wyniku sprzedażowego. Realizujemy politykę odpowiedzialnego finansowania. Oznacza to, że nie udzielamy świadomie pożyczek klientom,  których na to nie stać! Wszystkie nasze  procedury pożyczkowe, nakierowane są na możliwie najlepszą ewaluację zdolności do spłat naszych klientów – obecnych  i przyszłych. W ten sposób minimalizujemy ryzyko wpadania ich w spiralę zadłużenia. Misja Inicjatywy Mikro jest stworzenie najlepszego w Polsce funduszu pożyczkowego przez sprzedaż produktów oraz usług finansowych dla ambitnych klientów, odrzuconych przez standard instytucji finansowych, w sposób odpowiedzialny, przejrzysty, zrównoważony oraz przynoszący dochody.

 

Na skróty


Złóż wniosek online >
Infolinia  699 605 000

Zobacz również

Dla kogo jesteśmy?Przeczytaj >