Inicjatywamikro
Porozmawiaj z Doradcą

Polityka prywatności

Niniejsza Polityka odnosi się do stron internetowych („Serwis”), których operatorem jest Inicjatywa Mikro Sp. z o.o. z siedzibą przy al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków (dalej „Inicjatywa MIKRO”).

Dane osobowe

Inicjatywa MIKRO – spółka świadcząca usługi finansowe na rzecz podmiotów gospodarczych – doskonale wie, jak ważna jest dbałość o bezpieczeństwo Państwa danych osobowych, udostępnionych nam w zakresie wnioskowania o produkty, uczestnictwa w promocji lub realizacji usług. W związku z powyższym przekazujemy poniżej informacje na temat przetwarzania danych osobowych, mające charakter zapewnienia o zachowaniu należytej staranności po stronie Inicjatywa MIKRO.

Inicjatywa MIKRO, na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2015, poz. 2135 ze zm.) informuje, iż jest administratorem danych osobowych podanych przez Państwa w ramach niniejszego serwisu internetowego. Wypełnienie formularza kontaktowego lub wniosku online oznacza przesłanie danych osobowych, znajdujących się w formularzu/wniosku online, do Inicjatywa MIKRO.

Dane będą przetwarzane przez Inicjatywa MIKRO wyłącznie w celu podjęcia przez Inicjatywa MIKRO na Pani/Pana wniosek niezbędnych działań związanych z wykonywaniem czynności w zakresie udzielania pożyczek i zawieraniem umów, a także w celu marketingu własnych produktów i usług Inicjatywy MIKRO. Pozostałe cele przetwarzania danych zostały umieszczone przy każdym z oświadczeń zgody przy formularzach.

Dane mogą być udostępniane – na podstawie Pani/Pana zgody – do Biura Informacji Kredytowej S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Zygmunta Modzelewskiego 77A, w celu i zakresie określonym w art. 105 i art. 105a ustawy Prawo bankowe oraz udostępniane bankom i innym instytucjom wymienionym w art. 105 ustawy Prawo bankowe, w tym w celu oceny zdolności kredytowej i analizy ryzyka kredytowego. Odbiorcy danych zostali wymienieni przy każdym z oświadczeń zgody przy formularzach.

Podanie przez Państwa danych jest dobrowolne, jednakże jest niezbędne do realizacji ww. celów przez Inicjatywę MIKRO. Mają Państwo prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

W celu zmodyfikowania lub usunięcia danych prosimy o kontakt pod adresem mailowym: sekretariat@inicjatywamikro.pl

Na skróty


Złóż wniosek online >
Infolinia  699 605 000

Zobacz również

Polityka CookiesPrzeczytaj >