Inicjatywamikro
Porozmawiaj z Doradcą

Zostań pośrednikiem


Jesteś pośrednikiem
finansowym?

Rozpocznij współpracę
z Inicjatywą Mikro!


Dlaczego my?

Jesteśmy leaderem w zatwierdzaniu pożyczek dla mikro i małych przedsiębiorców równocześnie utrzymując niską szkodowość portfela przy jednoczesnym zachowaniu średniej ceny pożyczki rynku.

Co nas wyróżnia

Wyróżnia nas od innych elastyczność i skuteczność. Nie stosujemy sztywnych ram standardów w ocenie zdolności kredytowej Klienta dzięki takiemu rozwiązaniu nasze produkty skutecznie rozwiązują problemy mikro i małych przedsiębiorców.

Zaspokajamy finansowe potrzeby mikro i małych przedsiębiorców w zakresie:

  • finansowania start-up
  • kapitału obrotowego
  • inwestycji

Zostań pośrednikiem

Wypełnij formularz aby zostać posrednikiem

Akceptuję regulamin

Od Ciebie zależy ile zarobisz!
Z nami można negocjować dobre warunki współpracy!


Najszersza
oferta


Posiadamy najszerszą ofertę dedykowaną mikro i małym przedsiębiorcom w Polsce w tym dla niektórych regionów oferujemy wsparcie de minimis w postaci pożyczki globalnej z oprocentowaniem już od 1 % lub jednostkowe poręcznie portfelowe do wysokości 80% wartości pożyczki z Banku Gospodarstwa Krajowego.

Dzięki pakietowi naszych produktów masz możliwość powiększenia zakresu swojego portfela. Twój portfel powiększy się o mikro i małych przedsiębiorców, którym bank odmówił finansowania.

Zatwierdzamy i udzielamy!


Zarządzanie
ryzykiem


Wdrożyliśmy innowacyjne zarządzanie ryzykiem pożyczkowym. Wyliczenie zdolności kredytowej odbywa się na podstawie rozmowy z analitykiem, który dzięki temu indywidualnie rozpatruje każdy przypadek.

  • Decydują ludzie, a nie automaty jak w banku.
  • Brak limitu odwołań.
  • Różne możliwości zabezpieczeń.

Szybkość
działania


Skróciliśmy do minimum Twoje zaangażowanie w proces przyznawania pożyczki. Jedyne, co musisz zrobić, to przekazać nam leada i poczekać na zatwierdzenie pożyczki dla Twojego Klienta. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzisz czas na rozwijanie Twojego biznesu.